شما هیچ آیتمی در سبد خریدتان ندارید.

جمع جز: 0 ریال

ضوابط و قوانین و مقررات

 

شرايط و ضوابط عمومي:

کليه فرآيند هاي وب سايت سفارش آنلاين گل پيک منطبق با قوانين جمهوري اسلامي ايران، قانون تجارت الکترونيک و قانون حمايت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربران نيز موظف به رعايت قوانين مرتبط با کاربر هستند. موجودي گل در هر گلفروشي بصورت روزانه و با توجه به فصول مختلف ممکن است متفاوت باشد، بنابراين رنگ و نوع گلها ممکن است با تصوير آن متفاوت باشد. گلهاي جايگزين به گونه اي انتخاب مي شوند که با ظاهر گل شباهت داشته و مطابق تصوير باشند. تمام کالاهاي موجود در سايت با توجه به شرايط و ضوابط آن تحويل داده مي شوند. شرايط و ضوابط مربوط به هر کالا در قسمت توضيحات مربوط به هر محصول نوشته شده است. کالاهايي که با نام برند شرکتهاي ديگر ارايه مي شوند (مانند هدايا) کيفيت و نوع سرويس آِنها به عهده خود آن شرکت است و گل پيک مسئوليتي در قبال نحوه ارايه سرويس و کيفيت کالاي آن برند ندارد (هر چند که گل پيک همواره به دنبال ارائه بهترين کالا ها براي مشتريان مي باشد). در صورتي که مشاهده شود کيفيت خدمات و کالاي اين برندها مناسب نيست فروش آنها در گل پيک متوقف خواهد شد.

رعايت حريم شخصي و تعهدات فروشگاه گل پيک:

گل پيک تمام تلاش خود در جهت حفظ و نگهداري از اطلاعات کاربران گرامي که در وب سايت ثبت نام نموده اند را به عمل خواهد آورد . گل پيک متعهد مي شود راهي امن براي ثبت سفارش و پرداخت شما فراهم سازد. بدين منظور ارتباط شما با سايت بصورت https و رمزگذاري شده صورت مي گيرد. براي ارتباط با سايت نيازي به نرم افزار هاي فيلتر شکن و يا پروکسي نمي باشد. گل پيک متعهد مي شود سفارشات شما را با کيفيت مطلوب و به موقع به دست عزيزان شما برساند. فروشگاه گل پيک متعهد مي شود در صورتي که قادر به ارسال کالا نباشد نسبت به بازپرداخت هزينه پرداختي توسط مشتري اقدام نمايد. تمامي محتواي در دسترس از طريق وب سايت خريد و ارسال آنلاين گل پيک اعم از تصاوير ، نشان ها ، متون ، موارد قابل دانلود و کپي ، اسکريپت ها ، علائم تجاري ثبت شده در گل پيک در انحصار اين سايت بوده و هرگونه سوء استفاده با اهداف تجاري ، شامل پيگرد قانوني خواهد بود. تمامي مسئوليت فعاليت هايي که کاربران تحت حساب کاربري و يا رمز ورود انجام بپذيرد به عهده کاربران مي باشد .

روش تحويل:

تحويل گل و يا هدايا توسط ماشين هاي شرکت گل پيک تجارت در شهر تهـران در آدرس مورد نظر شما انجام مي شود.

چگونگي تحويل:

ما همواره تمام تلاش خود را جهت تحويل به موقع و مناسب سفارش شما مي کنيم. چگونگي تحويل به اين صورت مي باشد که در تاريخ مقرر با گيرنده تماس گرفته مي شود و هماهنگي لازم براي زمان تحويل صورت مي گيرد. در ضمن سعي مي شود در حين تماس تلفني حالت سورپرايز بودن مرسوله حفظ شود. گاهي ممکن است ارسال بدون تماس تلفني صورت گيرد و يا گيرنده به تماس ما پاسخ ندهد. در اين موارد سفارش شما به آدرس ارسال مي شود و در صورتي که گيرنده منزل نباشد سعي مي شود به نگهبان و يا يک همسايه مطمئن تحويل شود. اگر شماره تلفن اشتباه باشد و يا پاسخ ندهد و آدرس نيز اشتباه باشد براي دريافت آدرس جديد با شما تماس گرفته مي شود. در اين موارد هزينه ارسال مجدد بايد پرداخت شود و مسوليت افت کيفيت گل و هديه بخاطر گذشت زمان با شما مي باشد.

زمان تحويل:

سفارشات شما در شروع زمان کاري شرکت گل پيک آماده سازي مي شود و در اولين زمان ممکن با توجه به آدرس گيرنده ارسال مي شود. زمان تحويل بستگي به نوع سفارش شما و حضور گيرنده در محل دارد. بعضي سفارشات مانند گل ها ممکن است که آماده سازي آن کمي طولاني شود. سفارش شما در تاريخ مورد نظر شما بين ساعات ?? صبح تا ?? شب تحويل داده مي شود. امکان گارانتي کردن زمان تحويل وجود ندارد حتي اگر در توضيحات سفارش، ساعت نوشته شده باشد. بسته به نوع آدرس مورد نظر شما مانند مسکوني، اداري، بيمارستان و... تحويل صورت گيرد. براي مراسم هاي رسمي مانند عروسي و ختم در ساعت درخواستي شما سفارشتان تحويل داده مي شود.

اولين زمان ممکن براي تحويل:

هر کالا و يا هديه زمان مورد نياز براي تحويل به خود را دارد که در توضيحات محصول نوشته شده است. براي گل ها امکان تحويل حتي همين امروز براي تمام شهرها نيز وجود دارد، در صورتي که شما سفارش خودتان را قبل از ساعت ? به وقت تهران ثبت کرده باشيد. ساير هدايا براي تحويل در تهران امکان تحويل همان روز را دارد و براي برخي هدايا با توجه به توضيحات آن کالا تا سه روز زمان نياز دارد.

هزينه ارسال:

هزينه ارسال براي تمامي سفارشات رايگان مي باشد.

عودت و يا تعويض کالا:

کالاهايي که در شرايط و ضوابط آنها نوشته شده است امکان بازگشت دارند را شما مي توانيد عودت کنيد. براي عودت آنها شما بايد حداکثر تا 2 روز پس از تحويل کالا با ما تماس بگيريد و کالا را به آدرسي که به شما داده مي شود ارسال کنيد. هزينه و مسئوليت بازگشت کالا به عهده مشتري مي باشد. کالاي عودت شده بايد استفاده نشده باشد و بسته بندي آن به همان گونه اي باشد که تحويل شده است. پس از دريافت کالا توسط ما و اطمينان از صحت آن، بازپرداخت با کسر هزينه ارسال انجام مي شود.

لغو سفارش:

سفارشات فقط تا ? روز کاري قبل از تاريخ ارسال امکان لغو کردن دارند به شرط آنکه اقدامي براي آماده کردن سفارش شما توسط گل پيک انجام نشده باشد. اگر کمتر از ? روز کاري تا تحويل سفارش شما زمان باقي باشد و درخواست لغو داريد در صورتي که همچنان اقدامي براي آماده کردن سفارش شما انجام نشده باشد کل مبلغ در حساب گل پيک شما قرار خواهد گرفت که براي خريد هاي آتي قابل استفاده خواهد بود. در صورتي که تمايل به بازپرداخت مبلغ داشته باشيد، کل مبلغ با کسر هزينه ارسال يا معادل آن بازپرداخت مي شود. براي سفارشات با تاريخ تحويل همان روز امکان لغو کردن فقط تا ? ساعت پس از ثبت سفارش وجود دارد به شرط آنکه اقدامي براي آماده سازي سفارش شما انجام نشده باشد. بسته به روش پرداخت شما بازپرداخت ممکن است بين ? تا ? روز کاري زمان لازم داشته باشد تا مبلغ در حساب شما ظاهر شود. لطفاً درخواست لغو کردن سفارش خود را به ايميل info@golpeik.com ارسال فرماييد.

نمايندگي:

وب سايت ارسال آنلاين گل گل پيک در هيچ يک از مناطق ‏‌کشور نمايندگي فروش ، عرضه و يا خدمات پس از فروش ندارد و تمامي سرويس‌‏ها، تراکنش‏‌ هاي مالي و خدمات قابل ارائه از طريق دفتر مرکزي سايت پردازش مي ‏گردد . لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفي از اين موارد ، مراتب را جهت پيگرد قانوني به بخش پشتيباني سايت اطلاع دهيد.